Výměna-vrácení-reklamace

 

Bylo vám doručeno zboží a po rozbalení jste zjistili, že neodpovídá úplně vaší představě, nebo obdarované osobě se líbilo jiné? Přistupujeme k popisu zboží a informovanosti o něm s maximální péčí a přejeme si, aby jste byli dlouhodobě a maximálně spokojeni.

Neváhejte tedy, zakoupené zboží lze do 14 dnů vyměnit nebo vrátit. Předem nás informujte emailem art@yvah.cz . Po vyplnění formuláře, který je ke stažení pod tímto textem, tento spolu se zbožím odešlete zpátky na adresu, která je uvedená na faktuře. Zboží musí být však nepoužité, neopotřebované a nepoškozené, se všemi visačkami a se všemi doklady, které byli do balíku vloženy. Dbejte na řádné pojištění balíku pro případ ztráty nebo poškození v průběhu přepravy.

 

VÝMĚNA

U výměny zboží uděláme maximum pro vaši spokojenost a nové zboží vám po obdržení vráceného balíku do 3 dnů zašleme. Případný rozdíl v ceně budeme řešen individuálně – v případě přeplatku převodem rozdílové částky na předem domluvený účet zákazníka a v případě nedoplatku převodem rozdílové částky na náš účet.

 

VRÁCENÍ

Když se zboží rozhodnete vrátit, převedeme ihned po obdržení vráceného balíku odpovídající částku na váš předem domluvený bankovní účet.

 

REKLAMACE

Vyskytla se v průběhu používání výrobku závada a přejete si zboží reklamovat?

Reklamaci je nutné uplatnit bez zbytečného odkladu, ihned jakmile se vada objeví. Dalším používáním může dojít k rozšiřování závady až ke znehodnocení výrobku, co znemožní vadu odstranit. Toto může být důvodem neuznání reklamace.

 

Předem nás informujte emailem art@yvah.cz . Po vyplnění formuláře, který je ke stažení pod tímto textem, tento spolu se zbožím odešlete zpátky na adresu, která je uvedená na faktuře. Závada bude posouzena a zákazník informován o dalším postupu.

Při vadě neodstranitelné má zákazník právo na výměnu zboží za nové, nebo na přiměřenou slevu z ceny zboží, nebo na vrácení uhrazené částky.

Při výskytu vady odstranitelné bude tato řádně odstraněna do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.

Záruční lhůta je 24 měsíců od data nákupu.

Záruka se vztahuje na funkční závady výrobku. Na opotřebení, nevhodné zacházení nebo nedodržení zásad údržby se záruka nevztahuje.

ADRESA PRO VÝMĚNU ČI VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Iveta Houdková

Plástky 542

664 31 Lelekovice

 

FORMULÁŘ PRO VÝMĚNU, VRÁCENÍ ČI REKLAMACI

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.